Het seniorenteam van Rugbyclub Rush speelt in seizoen 2021/2022 in de derde klasse noord-west. 

Competitie 3e Klasse Noordwest 1e fase 2021-2022

#TeamGWWGVPntGVGT+/-
1RC Spakenburg 11111005250293409
2RC Bulldogs 11183041435141294
3RFC Haarlem 21183039384113271
4RC 't Gooi 3118303830123566
5Cas RC Driede1183036288171117
6Alkmaarse R.U.F.C. 1116502932226953
7SRC Rush 11156026271377-106
8RC Amsterdam 11146121188247-59
9RC DIOK 3 1128113126330-204
10RC Den Helder 11128112224431-207
11RC West-Friesland 1111917135392-257
12A.S.R.V. Ascrum 31111006133510-377

Klik hier voor details