1e team

 

Het seniorenteam van Rugbyclub Rush speelt in seizoen 2016/2017 in de derde klasse noord-west. 

Topscoorders seizoen 2015-2016

NaamTriesConversiesPenalty'sDropgoalsTotaal
Raymond Verschoor3102041
Robert Verschoor500025
Joeri Quax500025
Dennis Verbruggen400020
Alex de Haan300015
Sam Snaas210012
Dennis Visser200010
Erwin Visser200010
Dean Harsveld200010
Yannick Buning12009
Bas Albadri10005
Robbert van Hoven01002

Laatst bijgewerkt op: 04-12-2015 18:10

Competitie 3e Klasse Noordwest 2015-2016

#TeamGWWGVPntGVGT+/-
1R.C The Bassets 218162076650237413
2Zaandijk Rugby 118126061712303409
3USRS 218126060591269322
4SRC Rush 11899052500328172
5A.S.R.V. Ascrum 418117051438263175
6Cas RC 31810804954447272
7RC Den Helder 11899044428517-89
8RC Waterland 218711036441558-117
9RC 't Gooi 318414023237712-475
10Utrechtse RC 218018021501032-882

Klik hier voor details