1e team

 

Het seniorenteam van Rugbyclub Rush speelt in seizoen 2018/2019 in de derde klasse noord-west. 

Competitie 3e Klasse Noordwest 2018-2019

#TeamGWWGVPntGVGT+/-
1RC DIOK 311100151510118392
2RC Den Helder 11182143378213165
3RFC Haarlem 21183041352210142
4Zaandijk Rugby 11173138397166231
5RC Spakenburg 11173136325174151
6AAC Rugby 2115422821019911
7S.R.C. Rush 1115602627723641
8RC Waterland 21156024237340-103
9Rc The Bassets 21147023257272-15
10A.S.R.V. Ascrum 31138016152433-281
11CL HRC/WRC te Werve 31111005124493-369
12Rotterdamse Studenten RC 2110110290455-365

Klik hier voor details